TRWA NABÓR DO GIMNAZJUM NR 5

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!

VIII PIKNIK RODZINNY 2016

Zdobyliśmy I miejsce w Rzeszowie w koszykówce dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016 dla szkół podstawowych.

KARPIK - SZKOLNY BASEN ZESPOŁU SZKÓŁ NR 6

Strona główna nowa

ŻYCZYMY

UDANEGO WAKACYJNEGO

WYPOCZYNKU

lato14_www.e-gify.pl sole007
lato29_www.e-gify.pl lato26_www.e-gify.pl lato25_www.e-gify.pl lato2_www.e-gify.pl lato33_www.e-gify.pl
lato17_www.e-gify.pl lato9_www.e-gify.pl lato20_www.e-gify.pl lato16_www.e-gify.pl lato31_www.e-gify.pl

Kliknij poniższą aplikację aby rozpocząć procedurę naboru elektronicznego do gimnazjum.

Nabór do gimnazjum 2016/2017

Jeżeli będziesz uczęszczał go gimnazjum obwodowego to wydrukuj i wypełnij formularz. Podpisany przez rodziców zanieś do gimnazjum obwodowego. Formularz, także dostępny w sekretariatach gimnazjów.

Gimnazjum Nr 5, ul. Solarza 12 (ulice z naszego obwodu): Rataja, Solarza, Pleśniarowicza, Wiktora, Kotuli, Zbyszewskiego, Strzelnicza, Lewakowskiego, Stojałowskiego, Ustrzycka (do nr. 62), Strzyżowska, Krakowska (nr. nieparzyste od 13 do 163 i parzyste od 16 do 28), Gorlicka, Mielecka, Zakopiańska, Niżańska, Sędziszowska, Jasielska, Okulickiego, Boruty Spiechowicza, Sucharskiego, Rudnickiego, Grechuty, German, Niemena, Wyspiańskiego (od nr. 38).

Szczegółowe informacje z zakładce REKRUTACJA (górna niebieska zakładka naszej strony).

Drodzy Rodzice,
już od piątego roku życia PAŃSTWA DZIECKO
ma szansę rozpocząć swoją przygodę z edukacją
w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze,
odkrywając i rozwijając swoje pasje.
Sprawimy,
że PAŃSTWA DZIECKO
będzie czuło się w oddziale przedszkolnym jak w domu!

Dyrekcja i nauczyciele
Zespołu Szkół nr 6 w Rzeszowie

plakat_zapisy_2016_17_pop

W SKŁAD ZESPOŁU SZKÓŁ NR 6 W RZESZOWIE